Ласкаво просимо на сайт Групи

MediatoAgro незалежний міжнародний брокерський будинок який був засновыний в 2009 році та спеціалізується на продуктах сільського господарства.

Наші клієнти це асоціації сільського господарства, фермери, торгівельні корпорації, виробники, імпортери та заводи. Бездоганна база даних нам дає унікальну можливість відповісти на попит з усіх куточків земної кулі.

Європа безпосередньо представляє важливе джерело продукції сільського господарства так само як і Чорноморський регіон, Південна Америка разом з Північною Америкою та центром. Наш професійний підхід зорієнтований на клієнта - це шлях, який приводить до бізнесу та відповідного результату.

Відповідаємо всесвітнім вимогам

Наше завдання - послідовне і конкурентоздатне постачання продуктів сільського господарства нашим партнерам у всьому світі. Ми активно продаємо:

 • Злаки (кукурудза, пшениця, ячмінь, жито)
 • Next

  Діяльність

  Побудова міцних і надійних відносин з нашими постачальниками має важливе значення для задоволення світового попиту в сільському господарстві.

  Ми підтримуємо ці стосунки шляхом постійних візитів та зустрічей. Наша перевага в тому, що ми запрошуємо своїх партнерів приєднатися відвідати наші заводи та склади завантаження. Ми ретельно вибираємо постачальників з якими ми працюємо. В даний час, це важливий крок, щоб виключити будь-які ризики, пов'язані з укладенням угод та відвантаженням продукції.

  Next

  Наші основні якості

  Основні цінності бізнесу є наші ділові партнери, які визнають якість справжнього ведення бізнесу. Чесність, порядність, надійність, точність та професіоналізм. Все це має важливе значення тому, що наша мета є довгострокова участь в бізнесі.

  Next

  Mediato LTD

  3 Republic Square
  SI-1000 Ljubljana
  Slovenia, EU

  E: info@mediatoagro.com
  W: www.mediatogro.com

  Company details:

  SWIFT: LJBASI2X
  IBAN: SI56 0205 6025 8963 365
  VAT: SI39860213
  REG NO: 3664139000

  Next

  Наша команда запрошує Вас до співпраці

  Надсилайте нам свої комерційні питання. Ми ретельно вивчимо їх та в найкоротший термін надамо Вам відповідь.